Käyttäjän Husq165R kirjoittamat vastaukset

Esillä 10 vastausta, 131 - 140 (kaikkiaan 591)
  • Husq165R

    Aloittaja on aidolla kysymyksellä liikkeellä. SE/UPM. Onkohan ihan asiallista  sekoittaa mhy:tä ”bonuksineen”, esim. korjuupalvelua. Että pääsisi puistaan eroon ja vielä maksaisi siitä. Ihan vaan aatteen vuoksi.

    Husq165R

    No vk:lle on varmasti omalle kohdalle osunut muutama korkeimpaan oikeuteen edennyt metsäjuttu. Lisäksi ne monet todistajan roolit ja asiantuntijalausunnot hoviin ja korkeimpaan ja oikeustieteelliseen. Ne tulee hänelle myöhemmin mieleen ja julkaistuksi. Tuskin muille on osunut.

    Husq165R

    Ja edelleen. Noin ei vk:lle ole koskaan käynyt, oikeusmuistelot. Mutta hyvä, että tv:n lakisarjoista on jäänyt jotain mieleen.

    Husq165R

    Sehän siinä on. Metsäyrittäjien ja aivan tavallisten ihmisten konkurssit tulevat tuon toimiston myötä lisääntymään valtavasti. Ehkä nopeammin kuin uskoisimmekaan!

    Husq165R

    Alkaa olla aavistushakkuiden aika!

    Husq165R

    Niin, niitä vk:n ja vessin metsiä. Ehdottoman eliitin  huipulta.

    Husq165R

    Apli. Mutta kun sähkökattilan puuhaajat ei tiedä että kantaverkko kaatuu ihan justiinsa. Eivät huomanneet kysyä Vk:lta.

    Husq165R

    Juu. Kaikki kehitys on pahasta. Selkeämpää olisi Impivaarassa.

    Husq165R

    Luinkohan ihan oikein. Visakallo kyselee muiden kommentoinnin vaikuttimista ja jotenkin oikeutuksesta. Suoraan kellarin pimeimmästä nurkasta.

    R. Muristolta yhteensä 1300 viestiä, muutama viikossa.

     

    Husq165R

    Aavistushakkuista eniten höpöttävä ”kellarikunkku” on kertonut tekevänsä niitä 10/v. Samaa kohkausta vuosien ajan. Uskokoon trollia ken tahtoo.

Esillä 10 vastausta, 131 - 140 (kaikkiaan 591)