Keskustelut Harrastukset Me keskustelemme taas!

Esillä 2 vastausta, 32,481 - 32,482 (kaikkiaan 32,482)
  • Me keskustelemme taas!

    Merkitty: 

    Tänä iltana kymmenen jälkeen palasimme taas keskustelupalstalle! Tuliko joku järkiinsä vai pitikö tilapäisesti palauttaa entinen versio, jonkun bugin korjaamisen ajaksi?

    Joka tapauksessa tervetullut muutos jos jää pysyväksi!

    Terveisin: Korpituvan Taneli

  • käpysonni käpysonni

    Niin,  siellä Gazassa Hamas surmaa niitä jotka hakevat ruoka-apua Israelin ja USA:n yhteiseltä avustusjärjestöltä, kas kun niin ei saisi tehdä terroristien mielestä. Ja läntiset tiedotusvälineet ja idioottipoliitikot uskovat kritiikittömästi vain Gazan eli terroristien ”terveysministeriön” sotapropagandan, mikä on täysin absurdia nykymaailmassa. Sama kuin lännessä uskottaisiin kritiikittömästi kaikki Putinin ja hänen hännystelijöidensä väitteet Ukrainan sotaa koskien.

    Ällistyttävää jos koko maailma menee halpaan eli uskoo kaikki Hamasin terroristien valheet.

     

    Kalle Kehveli Kalle Kehveli

    EU on täysin puhdas natsiorganisaatio, joka hyväksyy siviilien tappamisen. Koostuuhan se nato-maista, joiden uhreista 99,99% on siviilejä.

Esillä 2 vastausta, 32,481 - 32,482 (kaikkiaan 32,482)